Medarbetare

OBS! Riksförbundet Attention har för närvarande tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra.
Men vi hänvisar gärna vidare till flera mycket kunniga hjälplinjer  >>

 

Jenny Kindgren

Verksamhetsutvecklare Anhörigstöd jenny.kindgren@attention.se 08-120 488 02

Jenny Bexell

Verksamhetsutvecklare Psykisk hälsa jenny.bexell@attention.se 08-120 488 08

Fanny Eklund

Projektledare Placerade unga med NPF fanny.eklund@attention.se 08-120 488 13

Klara Cederqvist

Projektledare Trots allt klara.cederqvist@attention.se 08-120 488 07

Amanda Krantz

Administratör amanda.krantz@attention.se 08-120 488 01

Jennifer Blomkvist

Verksamhetsutvecklare med inriktning mot föreningsstöd jennifer.blomkvist@attention.se 08-120 488 25

Nina Norén

Projektkommunikatör nina.noren@attention.se 08-120 488 03

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention.se 08 - 120 488 11

Elisabeth Sundström Graversen

Projektledare Familjelyftet / kanslichef elisabeth.sundstrom-graversen@attention.se 08-120 488 23

Ewa Briding

Ekonom ewa.briding@attention.se 08-120 488 05

Jacqueline Treschow

Projektkommunikatör Placerade unga med NPF / redaktör sociala medier jacqueline.treschow@attention.se 08-120 488 12

Linnéa Rosenberg

Redaktör, tidningen Attention linnea.rosenberg@attention.se 08-120 488 10

Dela detta: