Medarbetare

OBS! Riksförbundet Attention har för närvarande tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra.
Men vi hänvisar gärna vidare till flera mycket kunniga hjälplinjer  >>

 

Arne Kanth

Kanslichef arne.kanth@attention.se 08-120 488 06

Klara Cederqvist

Projektledare Trots allt klara.cederqvist@attention.se 070-728 92 81

Amanda Krantz

Projektassistent Familjelyftet amanda.krantz@attention.se 08-120 488 50

Annica Nilsson

Intressepolitisk ombudsman annica.nilsson@attention.se 08-120 488 09

Jennifer Blomkvist

Administrativ samordnare / Ansvarig för medlemsregistret jennifer.blomkvist@attention.se 08-120 488 25

Ann Apelgren

Administratör ann.apelgren@attention.se 08-120 48 800

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention.se 08 - 120 488 00

Elisabeth Gunnars

Projektledare Familjelyftet elisabeth.gunnars@attention.se 08-120 48 823

Ewa Briding

Ekonom ewa.briding@attention.se 08-120 48 800

Lena Jonsson

Administratör lena.jonsson@attention.se

Jacqueline Treschow

Kommunikatör / Grafisk formgivare jacqueline.treschow@attention.se 08-120 488 12

Linnéa Rosenberg

Redaktör linnea.rosenberg@attention.se

Dela detta: