Medarbetare

OBS! Riksförbundet Attention har för närvarande tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra.
Men vi hänvisar gärna vidare till flera mycket kunniga hjälplinjer  >>

 

Elisabeth Sundström Graversen

Projektledare Familjelyftet / kanslichef elisabeth.sundstrom-graversen@attention.se 072- 002 10 05

Ewa Briding

Ekonom ewa.briding@attention.se 072-002 11 90

Matilda Berglund Calais

Intressepolitisk utredare matilda.berglund.calais@attention.se 076-696 39 18

Jennifer Blomkvist

Verksamhetsutvecklare med inriktning mot föreningsstöd jennifer.blomkvist@attention.se 070-428 13 68

Malin Lillthors

Vik. administratör malin.lillthors@attention.se 073-941 68 63

Jenny Kindgren

Verksamhetsutvecklare Anhörigstöd jenny.kindgren@attention.se 076-698 53 54

Nina Norén

Kommunikatör & tidningsredaktör nina.noren@attention.se 076-229 35 35

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention.se 073-940 24 55

Pernilla Förnes

Kommunikatör, Grafisk designer pernilla.fornes@attention.se 076-006 33 07

Jacqueline Treschow

Projektkommunikatör Ung Dialog / redaktör sociala medier jacqueline.treschow@attention.se 070-289 88 58

Klara Cederqvist

Projektledare Trots allt klara.cederqvist@attention.se 070-728 92 81

Fanny Eklund

Projektledare Ung Dialog fanny.eklund@attention.se 079- 060 797 9

Annika von Schmalensée

Projektledare Äldrelyftet annika.schmalensee@attention.se 076-697 72 15

Jenny Bexell

Verksamhetsutvecklare Psykisk hälsa jenny.bexell@attention.se 076-698 64 93

Dela detta: