Medarbetare

OBS! Riksförbundet Attention har för närvarande tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra.
Men vi hänvisar gärna vidare till flera mycket kunniga hjälplinjer  >>

 

Arne Kanth

Kanslichef arne.kanth@attention.se 08-120 488 06

Annica Nilsson

Intressepolitisk ombudsman annica.nilsson@attention.se 08-120 488 09

Cecilia Backentorn

Kommunikatör Idrott för alla cecilia.backentorn@attention.se 08-120 488 13

Jennifer Blomkvist

Administrativ samordnare / Ansvarig för medlemsregistret jennifer.blomkvist@attention.se 08-120 488 25

Aminata Grut

Digital utvecklingsredaktör / Webmaster / Redaktör för Sociala Medier aminata.grut@attention.se 08-120 488 27

Ann Apelgren

Receptionist ann.apelgren@attention.se 08-120 48 800

Anna Cedervall

Projektledare Anhörigstöd anna.cedervall@attention.se 08-120 488 19

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention.se 08 - 120 488 00

Elisabeth Gunnars

Projektledare Familjelyftet elisabeth.gunnars@attention.se 08-120 48 823

Ewa Briding

Ekonom ewa.briding@attention.se 08-120 48 800

Lena Jonsson

Administratör lena.jonsson@attention.se 08-120 488 02

Lena Lindahl

Projektledare Idrott för alla lena.lindahl@attention.se 08-120 488 24

Lovisa Schiller

Grafisk formgivare / Kommunikatör lovisa.schiller@attention.se 08-120 488 12

Nina Norén

Redaktör för tidningen Attention / Kommunikatör nina.noren@attention.se 08-120 488 21

Linnéa Rosenberg

Föräldraledig

Dela detta: