Medarbetare

Attention har tyvärr inte möjlighet att erbjuda individuell rådgivning eller stöd åt medlemmar eller andra. Det finns flera hjälplinjer vi gärna hänvisar vidare till >>


Anki Sandberg

Förbundsordförande anki.sandberg@attention.se 08-120 488 04 

Annica Nilsson

Intressepolitisk ombudsman annica.nilsson@attention.se 08-120 488 09

Cecilia Backentorn

Kommunikationssamordnare/presskontakt cecilia.backentorn@attention.se 08-120 488 13

Aminata Grut

Digital utvecklingsredaktör / webmaster aminata.grut@attention.se 08-120 488 27

Ann Apelgren

Receptionist ann.apelgren@attention.se 08-120 48 800

Anna Cedervall

Projektledare anhörigstöd anna.cedervall@attention.se 08-120 488 19

Cecilia Brusewitz

Kommunikatör cecilia.brusewitz@attention.se 08 - 120 488 00

Elisabeth Gunnars

Projektledare Familjelyftet elisabeth.gunnars@attention.se 08-120 48 823

Erdal Akbas

Föreningsombudsman erdal.akbas@attention.se 08-120 488 15

Ewa Briding

Ekonom ewa.briding@attention.se 08-120 48 800

Jennifer Blomkvist

Administratör jennifer.blomkvist@attention.se 08-120 488 25

Lovisa Schiller

Kommunikatör/grafisk formgivare lovisa.schiller@attention.se 08-120 488 12

Lena Lindahl

Projektledare Idrott för alla lena.lindahl@attention.se 08-120 488 24

Lena Jonsson

Ansvarig medlemsregistret lena.jonsson@attention.se 08-120 488 02

Linnéa Rosenberg

Föräldraledig

Nina Norén

Kommunikatör/tidningsredaktör nina.noren@attention.se 08-120 488 21

Dela detta: